Про компанію

 

 

 

Ми знаємо,  як організувати Ваш бізнес в інтернеті

 

Ви хоче вести успішний бізнес в мережі? Ви не знаєте, як розробити правильну тактику роботи в інтернеті? Ви створили сайт, а покупці не «йдуть»? Хочете, аби про Вас дізнались якомога більше потенційних клієнтів, аби Ваш сайт приносив реальні прибутки?

Для цього не потрібно докладати титанічних зусиль, слід лише звернутись до нас. Ми з радістю запропонуємо Вам рішення.

 

Хто ми ?

Молода, дуже енергійна і завзята команда порталу «Укрбізнес», що відкрив свій офіс у Львові. Ми знаємо, як розвивати бізнес в інтернеті. Вже зараз ми тримаємо руку на пульсі українського підприємництва, аби працювати на Ваше благо.

Так, ми молоді. Але у нас є бажання працювати і вдосконалюватись, і ми прагнемо перетворити свою роботу не лише у прибутковий бізнес, а й працю, що приноситиме задоволення нам і, найголовніше, прибуток Вам.

Так, ми будемо набивати гулі. Але це загартує нас, і зробить справжніми професіоналами. Ми розвиваємось і вивчаємо нові тенденції, прагнемо утвердити своє місце у світі підприємництва.

Так, ми лише починаємо працювати. Але у нас є міцне плече підтримки справжніх фахівців і майстрів своєї справи, котрі вже пройшли цей шлях і завжди зможуть подати нам руку допомоги.

 

Що ми пропонуємо?

Інтернет-портал «Укрбізнес» вже п'ятнадцять років працює над популяризацією українських компаній в інтернеті. Переймаючи досвід колег, ми, львівський офіс, допоможемо Вам не лише заявити про себе в інтернеті, ми виведемо Ваш бізнес на якісно новий рівень.

Не важливо, яким напрямком бізнесу Ви займаєтесь. На «Укрбізнесі» представлено понад 120 тисяч компаній з абсолютно різних галузей - від будівництва та машинобудування, до продажу сувенірів.

Наша команда розробить для Вас стратегію просування бізнесу в мережі. Ми допоможемо Вам знайти свого споживача, наростити продажі та, найголовніше, зекономити час. Можете не сумніватись, ми точно підберемо саме те, що найбільше відповідатиме потребам вашого бізнесу, і надамо Вам правильні інструменти для ефективної та продуктивної роботи.

Вам не потрібно шукати фахівців з реклами, дизайну чи оптимізації, менеджерів з продажу, чи піарників, усі ці послуги зможе забезпечити наша команда.

Довірившись нам, Ви отримаєте ефективну торгову площадку із постійним супроводом професіоналів, які добре знають, як вести бізнес в інтернеті, усі його підводні камені та бурхливі течії. Ми маємо власну технологію збільшення доходів від продажів в інтернеті.

 

Що виходить в результаті?

Найбільшим і найголовнішим підсумком спільної роботи стане торгова площадка у вигляді сайту чи інтернет-магазину, який приноситиме прибуток кожного дня. Ваш продукт буде затребуваним. Про нього дізнається не одна сотня і навіть не одна тисяча людей, ми зробимо його доступним для споживачів, а також для потенційних бізнес-партнерів. Ви станете впізнаваними і бажаними.

Ми змусимо Ваш бізнес працювати по-новому. Повірте, різницю Ви відчуєте одразу!

 

 
 
 

Контакти

Інтернет-портал "Укрбізнес" Львівський офіс
(основний офіс)

Україна, Львівська, Львів, Зелена, будинок 131, офіс 1

Статті компанії

Офлайн зустріч про онлайн бізнес: дієві інструменти зростання продажів

01 грудня 2017 в 10:02
 

Ділова зустріч підприємців, яку організував Інтернет-портал "Укрбізнес" у співпраці з Львівською торгово-промисловою палатою, стала платформою для жвавого, подекуди з гострою перчинкою, однак зацікавленого і плідного діалогу…

 
 

Оксана Камінська: «Ми за якісний україномовний контент при здійсненні он-лайн продажів»

24 листопада 2017 в 17:30
 

Український ринок торгівлі он-лайн має свою специфіку. Він не так довго формувався, як, скажімо, американський чи західноєвропейський. Проте, ми швидко наздогнали технології, ба більше, українські фахівці здатні самі створювати…

 
 

Розвиток Вашого бізнесу в інтернеті. Ми це вміємо і любимо

10 листопада 2017 в 16:55
 

Розвиток Вашого бізнесу в інтернеті. Ми це вміємо і любимо. Створюємо сайти, які генерують рішення, а не проблеми, приносять доходи, а не витрати. Час реклами як двигуна прогресу минає безповоротно. У споживачів розвивається…

 
 

Новини компанії

Презентація порталу "Укрбізнес" у Львові. Ефективні інструменти для розвитку Вашого бізнесу
27 листопада 2017 в 14:05

Шановні підприємці! Замислюєтесь над залученням клієнтів через торгові інтернет - площадки? Прагнете збільшення доходів від продажу в інтернеті товарів та послуг? Запрошуємо Вас 30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ об 11.00 взяти участь…

 

Дружіть з нами у Фейсбуці

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create