Офлайн зустріч про онлайн бізнес: дієві інструменти зростання продажів

Ділова зустріч підприємців, яку організував Інтернет-портал "Укрбізнес" у співпраці з Львівською торгово-промисловою палатою, стала платформою для жвавого, подекуди з гострою перчинкою, однак зацікавленого і плідного діалогу про онлайн бізнес.

Про світові тренди і український зміст, львівські, волинські чи київські його відтінки, про успішні історії і кумедні факапи, які все ж трапляються навіть в найуспішніших історіях - і дають поштовх до зростання та досягнення цілей.

Зацікавлення до співпраці з "Укрбізнесом" виявили компанії найрізноманітніших напрямків - це і будівництво, і медицина, адвокатські чи бухгалтерські послуги. Серед них є компанії, які розвивають свій бізнес в Інтернеті давно і успішно, є також ті, хто має невдалий досвід співпраці з недобросовісними підрядниками, і ті, хто працював у цьому напрямку самостійно, а тепер потребує надійного партнера, щоб отримати можливість спрямувати власні зусилля на ключові напрямки розвитку. 

Для акул, і для тих, хто стане ними незабаром - Інтернет-портал "Укрбізнес" має що запропонувати і чим допомогти у досягненні цілей.